Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Nie zaprzątamy sobie głowy Robertem Trzaskowskim

Poseł Andrzej Jan Szejna dla Radio Kielce: Robert Biedroń mówi dzisiaj o sprawach najważniejszych dla nas wszystkich. Przede wszystkim o wprowadzeniu świadczenia kryzysowego w wysokości 2600,00 zł dla tych, którzy z powodu epidemii stracili pracę, o podniesieniu płacy minimalnej o zwiększeniu zasiłku dla bezrobotnych do 1400,00 zł, o doinwestowani służby zdrowia. Cieszymy się, że gospodarka zaczyna się otwierać, że ludzie przestali się bać, że niektórzy przetrwali te miesiące kryzysu i wracają dzisiaj do pracy. Musimy jednak również pomyśleć - i tak robi #Lewica - o tych, którzy nie przetrwali. Do wielu ludzi docierają cały czas wypowiedzenia, niektórzy już je dostali. Nie wszyscy przedsiębiorcy zdołali utrzymać się na rynku, a nawet jeśli, to dla wielu z nich potrzebne jest dodatkowe wsparcie, aby mogli utrzymać dotychczasowe miejsca pracy. Przypomnijmy, że za chwilę przestana obowiązywać zwolnienia z opłat ZUS. O tym mówi dzisiaj Lewica i Robert Biedroń. Nie zaprzątamy sobie głowy Robertem Trzaskowskim, jako nowym kandydatem.

Zachęcam wszystkich tych, dla których sprawy społeczne, gospodarcze, wrażliwości społecznej i rozwoju Polski są bliskie do głosowania na Roberta Biedronia. Nie, nie jesteśmy przerażeni ostatnimi sondażami. Najbardziej przerażonym dzisiaj kandydatem jest prezydent Andrzej Duda. Słyszeliśmy już o jego zwycięstwie w pierwszej turze, nie zabrała stanowiska w sytuacjach ryzysowych dla Polski, obecywał różne koncepcje gospodracze, jak np. negocjaji z bankami, które go zlekceważyły, podpisywał dokumenty i ustawy, które łamały konstytucje a dzisiaj się okazuje, że nie wygra w pierwszej turze i będziemy mieli dwie truy wyborów. W wyborach samorządowych nie ma miasta i miasteczka, w którym kandydat PiS wygrałby w frugiej turze ze swoim kontrkandydatem z opozycji – nie wazne, czy miałby on znaczek SLD, PO czy jakiejkolwiek innej partii czy komitetu. I tak przegra prezydent Andrzej Duda. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem